Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli gyereked szokta...

Két év körüli gyereked szokta magát utcán cipeltetni?

Figyelt kérdés
És cipeled? Enyém ha olyan kedve van rengeteget sétál máskor egy centit se.
2012. jún. 1. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

igen, kedvfüggő :) de általánosságban véve szívesen sétál.

Mondjuk reggel a bölcsibe menetrendszerűen felveteti magát, nem is bánom, legalább kicsit még összebújunk mielőtt indul a napi robot... nincs messze a bölcsi, 10 perc alatt ott vagyunk. ennél többet nem is szívesen cipelném mert kutya nehéz, nekem meg már műtötték a gerincemet is, szóval.. mindegy, ennyi kényeztetés kijár neki :) de ha szólok, hogy most nem tudlak felvenni mert fáj a hátam akkor megérti, nem hisztizik miatta.

2012. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyakba szokta kérni magát, én pedig cipelem. :)
2012. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,mostanában főleg,de nem én hanem az apja!

Nem tudom mi lett vele de tavaly óta vagy fél évig nem volt hajlandó beleülni a babakocsiba,most meg pár hete még a játszótérre is abba kell vinni.

Ha az apja itthon van ő cipeli,és a lányunk ki is használja,mert tudja hogy nála eléri amit akar. De én ha akarnám sem tudnám sokáig cipelni,mert nagyon nehéz(18kg). Így engem nem nyaggat!

Egyébként ha nincs a kocsi megy mint a villám,állandóan szalad.

2012. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán kell cipelni, szeret és szerencsére tud is sétálni :)
2012. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen.

ha elfárad, akkor igen. meg ha olyanja van, és jön autó, akkor fél, fel kell venni. (kizárólag olyan helyeken fél, ahol kb 20-szal jönnek autók, míg a forgalmas főutcán eszébe sem jut félni, ott idegtépő nekem ráfigyelni.)


27 hós

2012. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két lányom van, 2 és 4 évesek. Egyszer lett cipelve, mikor dokitól jöttünk haza férjemmel és lázas volt.

Sosem cipelném a gyereket. A nagy 21 hós kora óta babakocsit sem látott, a kicsi másfél éves kora óta sétál a bölcsibe.

2012. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak apjával. Mert ő cipeli, mert munka után úgy örül, hogy látja, hogy egyből felveszi, holott előtte sétáltunk és egy szót sem szólt a 2,5 évesem. Apjától megszokta, hogy könnyebben felveszi, mint én, mert én nem is bírom/bírtam el hosszú távon cipelni, most meg, hogy tesót várunk nem fogom egyáltalán.

Az apja cipelése kicsit mondjuk önző dolog is: elég sietős a párom, nem tudja elviselni, hogy minden bokornál meg kell állni, minden hangyát meg kell nézni, minden botot meg kell fogdosni stb. így inkább felveszi és haladunk, minthogy órákat tartson a pár perces út.

2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27 honapos a kisfiam es egyaltalan nem szereti olbe. Ha megprobalom felvenni mert mondjuk gyorsan at kell rohanni az uttesten vagy hasonlo helyen, mar legorbul a szaja szele es folyamatosan mondja, hogy "setalni, setalni..." amig le nem teszem. Inkabb kepes lenne orakig setalni de olben nem szeret lenni. Babakocsiban mar regen nem marad meg. Erdekes mert en is inkabb itt azt olvasom, hogy olbe keretoznek a kisgyerekek ha elfaradnak vagy megunnak setalni. Az en fiam meg csak menne es menne...
2012. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előfordul, főleg motorozás közben.

Nem mindig veszem fel, mert akkor a motort is cipelhetem. :

2012. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!