Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam most tölti be a 3....

A kisfiam most tölti be a 3. életévét, de közben várandós vagyok (24 hetes). Milyen játékokat lehetne vele játszani, amik fejlesztik is?

Figyelt kérdés
Nem boltban vásároltra gondolok, hanem amit otthon kint, vagy bent a szobában tudnék vele játszani. Sajnos sokat tv-zik, nehezen tudom onnan kiszakítani. Olyan játékos dolgokra gondolok amik fejlesztik a gyerek különböző készégeit, képességeit. Néha szoktunk festeni, labdázni, bújócskázni, mondókákat, dalokat tanulni, de ezeket már unja. Kellene egy kis frissités. Köszönöm előre is.
2009. jún. 30. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!nekem a lányom 3 a fiam 5 éves,ha kint vagyunk akkor homokozunk,labdázunk,van aszfalt krétájuk azzal rajzolunk vagy hintázunk,vagy motoroznak.ha bent akkor szeretnek ablakmatricát csinálni,én megrajzolom a kontúrt ők meg kitöltik,szoktam venni nekik pár száz ft-ért készségfejlesztős füzeteket és azokat töltögetjük,szoktunk csinálni papirból csipke terítőt,vagy nyomtatok nekik szinezni valót és azt szinezik.az enyémek is szeretik a tv-t de nem függők szerencsére,szivesebben játszanak,akkor trettyennek le a tv elé ha elfáradtak na meg este.:)remélem azért tudtam segiteni ha sok újdonságot nem is írtam.
2009. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és még valamit elfelejtettem,attól még hogy fiúcska lehet hogy érdekli a főzés:) az én fiam kb 3 éves kora körül állandóan főzött nekünk,kapott a konyhaszekrényből műanyag edényeket meg fakanalat és azt játszottuk hogy főzünk.azóta a lányomnak van főzőcskés készlete és a mai napig hozzák a kávét teát ha épp olyan kedvük van.:)
2009. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!