Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezeljem? Kislányom 4...

Hogy kezeljem? Kislányom 4 éves és egyik napról a másikra rettentő anyás lett, állandóan a nyomomban van, ha nem lát már kiabál, hol vagyok.

Figyelt kérdés
Mindent velem akar csinálni:fürdés,alvás...Van egy 1 éves kishúga,de eddig nem volt féltékeny,nagyon szereti,szeretne még kistesót,jól eljátszanak együtt is.Próbálok sokat foglalkozni kettesben a nagylánnyal és egyellőre engedek a kéréseinek,vele alszom,fürdök,ha van aki figyel a kicsire csak őt viszem magammal boltba,stb.
2009. jún. 30. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

4,5 éves a kislányom és 33 hetes kismama vagyok. 2 hete szinte össze vagyunk nőve. Semmit nem csinál egyedül, még egyedül maradni sem hajlandó sem a szobában, sem az udvaron.

Eleinte próbáltam rávenni, hogy csináljon mindent úgy, ahogy eddig. Milyen ügyes nagylány már! Nem volt hatásos.

Most engedek neki. Így nincs annyi hiszti.


Sajnálom szegényt, mert biztos a baba miatt van, és ha megszületik, még nehezebb lesz neki. De közben meg várja és minden előkészületben segít!


Segíteni sajnos nem tudok, csak együttérzek veled! Remélem kapsz segítséget!

2009. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és nektek is kitartás, és sok boldogságot a kistesóhoz!
2009. jún. 30. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Segíteni sajnos én sem tudok, nekem ugyanez a problémám, csak nálunk még csak 3 éves lesz novemberben. De ő sem marad meg egyedül, egyre rosszabb. Döbbentem olvastam, hogy még 4,5 évesen is így lehet! Azt hittem addigra csak kinövi. Nálunk pedig még tesó sincs. Egy kérdésem lenne hozzátok, hogy az ovit jól viselik? mert mi novemberben kezdenénk, de pont emiatt félek, hogy nem fog megmaradni ott egyedül.
2009. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Bogi 2,5 éves kora óta óvodás. Nem mondom, hogy könnyen ment a beszokatás, de szerencsére átvészeltük. Már barátnői is vannak és szerelme is.

Ezek a gondok nálunk kb 2 hónapja kezdődtek, addigra már elég jól eljátszott egyedül. De most visszaestünk :(

Remélem, a baba születése után sikerül úgy alakítanom a dolgokat, hogy helyre rázódjunk.


Kitartás Nektek! (és nekem is :)

2009. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!