Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a különbség a Nasivin...

Mi a különbség a Nasivin orrcsepp és a Nasivin Sanft orrcsepp között?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamnak jönnek a hátsó rágófogai, kicsit folyik az orra,de nagyon ritkán.Most vacilálok az orrcsepp és az orrspray között.Olyat szeretnék,ami nem 1-2 hónapig használható fel felbontás után,hanem ami hosszabb ideig jó.Köszönöm!
2012. máj. 29. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A Nasivin Sanftba nincs tartósítószer. Fél vagy 1 évig lehet használni felbontás után, már nem tudom, rá van írva. De ha csak néha folyik az orra és nincs eldugulva, akkor csak síma tengervízes sprayt használj. A Nasivin szteroid tartalmú, és az orrnyálkahártyát károsítja hosszú távon, ezért csak 5-7 napig szabad használni orvosi rendelvény nélkül.
2012. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor milyet tudnátok ajánlani?Azért szeretnék olyat venni,amit később is fel tudok használni a kisfiamnál.
2012. máj. 29. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:

sterimar, és ráadásul van belőle aerosol spray is

vagy a dmnek is van saját márkás tengervízzel készült ill esteleg még mentol is van az egyik újabb verziójában, de az már inkább nagyobbaknak jó.

2012. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is a DM sajátmárkás sprayét használom, de ha bemész egy gyógyszertárba, akkor egyből mutatnak vagy 3-4-5 félét a tengervizesekből...ezek sokáig jók, és csak tisztított sós tengervíz van benne..én mostmár nem is veszek ilyet, csak ha nagyon folyik az orra, akkor használjuk, mert akkor nyügibb ugye, nekem is 2 éves.

Hanem sima cseppentőbe veszek izotóniás sóoldatot, és azt cseppentem be neki, így olcsóbb. A doki mondta.


Amúgy a sanft kevésbé irritálja az orr nyálkahártyáját, kíméletesebb, és valóban nincs benne tart.szer.

Azért jó ha van otthon orrcsepp spray formában, mert ha nagyon nem kap levegőt, akkor az gyorsabban segít...nem kell mindig használni, de jó a háznál azért...

2012. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!