Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétköznapi történetekből álló...

Hétköznapi történetekből álló mesekönyv van?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kisfiam, nem értékeli még az elvont történeteket, azt szereti, ha a kisgyerek anyával sütit süt, elmennek vásárolni, óvoda, játszótér, hazamennek, vacsoráznak, kirándulnak stb. Ismer valaki ilyen mesekönyvet, ami ilyen hétköznapi kis eseményeket mesél el? A Bogyó és Babóca sorozatból a Családi fészek az, amit most kinéztem, de jó lenne valami más ötlet is. Köszönöm!
2012. máj. 21. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Anna, Peti, Gergő sorozat, dettó Bogyó és Babóca, csak 3 gyerek hétköznapjairól szól, a szerző is azonos
2012. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az Anna, Peti Gergő sorozat jutott eszembe, több kötet is megvan, mást nem ismerek...
2012. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Oszkáros mesekönyvek is ilyenek. Nekünk van Oszkár fürdik és Oszkár eszik, de van egy csomó másféle is. És a Boribon meséi is hasonlók. Igaz ő egy mackó, de emberek is vannak a történetben. Nekünk a Boribon beteg van meg, a kisfiam nagyon szereti.
2012. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amik a kisfiamnak nagyon bejöttek: Anna Peti Gergő (ez a kedvenc, szinte minden könyv megvan), Boribon, Barátnőm Bori.
2012. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár elírtam, az Anna, Peti, Gergő sorozatban van a családi fészek, amit kinéztem. Sokan ajánlottátok ezt, de pont ezen kívül keresnék valamit.
2012. máj. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!