Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért viszked neki még mindig...

Miért viszked neki még mindig ennyire?

Figyelt kérdés
kisfiamnak kb 1 hete nagyon csúnyán kivolt pattogva a combján a halatban pelenka kiütés szerü volt neogranormonal meg canestennel kezeltem neki már csak egy halvány pirosság látszik de még mindig nagyon viszket neki miért? éjszaka allig alszunk valamit mert sír amikor viszket vakarja a pelust is majd letépi magárol mivel kezeljem?

2012. máj. 15. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp adjál neki lefekvéskor fenistil cseppet.Nem tudom van-e otthon nektek,mert úgy tudom receptköteles.Lefekvéskor pár napig annyi cseppet,ahány kg.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sajnos most nincs ithol de délután megyek és kiiratom
2012. máj. 15. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet, hogy nem pelenkakiütés, hanem ekcéma? Azt se értem, hogy pelenkakiütést miért Canestennel kezelt a dokitok. Gondolom, nem magadtól kezdted el vele kenni. Egyébként, ha gombás fertőzés, akkor az még sokáig viszket, pláne, hogy irritálja a pelenka.

Szerintem a gyereket is mutasd meg megint a dokinak, ne csak a cseppeket kérd, hogy írja ki.

2012. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi és igen a canestent az orvos ajánlotta
2012. máj. 15. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!