Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketeket mindig átöltözte...

Gyermeketeket mindig átöltöztetitek az oviban ottani ruhába, vagy amiben megy abban marad egész nap? Ha igen, akkor miben viszitek haza?

Figyelt kérdés
Most hogy kijött a jó idő,sok gyereket nálunk nem öltöztetnek át a szülők,látom,hogy nem cserélik át a pólót,van hogy a gatyót sem.Sztem azért jobb ha van ott csereruha,mert megizzadhat,vagy leönti,stb.. azért kell.Én úgy vagyok,lehet rövidebb ideig tart az öltözés,ha nem cserélünk pólót vagy gatyót,de mindig átöltöztetem a fiamat,mert jönni-menni szebb pólókat adok rá,ott az oviba meg jó ami picit már viseltesebb is.
2012. máj. 6. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig öltöztetem át (3.5 éves lány). Ha leönti magát vagy szükséges a ruhacsere, akkor arra ott van a zsákban a váltócucc- nálunk mindig 2 garnitúra, mert mégiscsak kiscsopis és előfordul hogy kicsit kétbalkezeskedik).

Ez mindenkinek ízlés dolga, én úgy vagyok vele, hogy az oviig tartó 10 perces sétához pont ugyanolyan jó az a bizonyos ruha, mint abban aztán ott lenni, meg utána játszóterezni. Nem szakadt, nem foltos, miért ne jöhetne-mehetne benne...? Ami különösen csini azt úgyse adom rá átlag hétköznap, amikor ovi után úgyis csak játszóterezés van, na ott aztán még durvábban nyúzza a holmikat mint az oviban. Ha megyünk valahová, pl a városba intézkedni vagy program van, akkor kap igazán csinit magára. De egyébként a sima hétköznapi ruhatára is jól kombinálható, számára előnyös színek és fazonok, könnyű őt csinosan öltöztetnem az átlagos ruháival is, amiben oviba megy/odabent van. A legnyúzottabb darabokat meg a mamáékhoz való látogatásokra tartogatom, mert kb egy deszantos nem néz úgy ki egy a kiképzés után, mint ő 10 perc kertezést követően...

2012. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy öltöztetem. Minek? Abban van oviba amibe viszem reggel és abban is jövünk haza.
2012. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Tőlönk az ovi 5 percre sincs (rálátok a konyhaablakból). Nem jár a kisfiam rongyos, foltos, nyúlott ruhákban.Olyanokba jár, amit felveszünk ugyanúgy a városba menve is.
2012. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öltöztetem, már bölcsiben is így van, van egy kis hátizsákja, abban van a váltóruhája amiben bemegy és hazajön. Oviban is így lesz, mert nálunk sajna a bölcsi és az ovi udvar is földes, szóval el lehet képzelni délutánra hogy néz ki :D
2012. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. HA jó rosszabb idő van, akkor hosszú nadrágban viszem a gyerekeket, és rövidre cseréljük bent.

HA jó idő van, abban maradnak a CSOPORTBAN, amiben mentünk. DE van kinti váltóruhájuk (legalább a nadrág), hogy ne abba kelljen lefeküdni aludni, amiben a porban hemperegtek. Ha úgy alakul, hogy mennünk kell valahova, viszek magammal másik felsőt.

(de alapból vannak bent még ruháik, ha történik valami)

2012. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!