Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Imádjátok a gyermeket...

Anyukák! Imádjátok a gyermeketeket (-iteket) és olykor még is azt kívánjátok néha ne lenne itt mert útban van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én még sosem kívántam ilyet,egyáltalán nem érzem h útban lenne...

9 hós kislány anyukája

2009. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem gondoltam még ilyet!

Az viszont igaz, hogy elég fárasztó is tud lenni a gyerek nevelés, de megéri a fáradságot :-)


Ezt hogy érted, hogy útban van????

2009. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, mire gondolsz..

Imádom a fiam, de néha (félévente kb) jó lenne egy hétvége kettesben a férjemmel..

2009. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tudom miről beszélsz!!!!



2 éves múlt a lányom és imádom!!!!!!!!!!!!! De már nagyon belefásultam az itthonlétbe, abba, hogy csak erről szól az életem. A párom két munkahelyen dolgozik, hogy tudjuk fizetni a lakáshitelünket (ami másfélszeresére emelkedett, de ez más téma), így szinte mindig csak én vagyok a lányunkkal.


Amíg főzök, vagy bármilyen házimunkát végzek, ő nyavalyog, hogy vele foglalkozzam, mostanában nagyon dacos, akaratos, mindenben ellenkezik stb.Jó lenne néha kicsit kiengedni a gőzt...

2009. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
IGEN!
2009. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony ám, aztán pedig lelkiismeretfurdalásom van miatta...
2009. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden anya agyán átroppen ez a gondolat.Szerintem ez normális .Foleg akkor ha tobb gyermeke van az embernek.Van két gyerkocom,és kevés segítségem.Néha amikor úgy érzem hogy annyira el vagyok fáradva ,hogy legszívesebben a világból kiszaladnék és jobb ha mindenki eltunik elollem...gyorsan elszámolok 10-ig,ránézek a két gyerkocre.Elmosolyodva csak ennyit mondok magamnak:FÁRSZTÓ,DE MEGÉRI!!!IMÁDOM OKET!!!Erosen magamhoz szorítom oket,hogy érzzem az illatukat és már el is felejtettem,hogy ilyen gondolataim voltak!!!Próbáld meg kicsit lepasszolni nagyira...és lazítani egy kicsit.Magadba,barátnovel,férjeddel!!!
2009. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos mindenki fejében van ilyen, én még úgy gondolom nekem nem lessz/10 hós a fiam/ de annál nincs gázabb amikor a gyermeked szemébe mondod, hogy bárcsak ne szültelek volna meg titeket!!!-nekem mondták.
2009. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!