Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves fiammal mit készíthetné...

2 éves fiammal mit készíthetnénk anyák napjára mamáknak? Köszi!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly az unokámtól egy tenyérlenyomatot kaptam, amit sógyurmából készítettek el, a menyem száradás után kifestette, egy szalagot fűztek bele,úgy, hogy még puha állapotában egy szívószállal lyukasztották át. A szobám falát díszíti.
2012. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsibe a kisfiamék egy szívet készítenek úgy, hogy megrajzolja a gondozónő az ikerszívet, ők kifestik (azt nem tudom, hogy ujjal vagy ecsettel), majd a gondozónő kivágja.

Én ezt annyival akarom továbbfejleszteni a mamáknak, hogy aztán mintalyukasztóval virágokat lyukasztok, amiket a gyerekem ráragaszt, végül kettéhajtom (ezért kell az ikerszív), a fedőlapján "ablakot vágok", az ablak alatti alsó szívre pedig a gyerkőc fényképét ragasztom.

2012. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kétéves volt a fiam vettem ujjfestéket. Kapott nagy rajzlapokat, és kedve szerint mázolta őket. Le is fotóztam alkotás közben. Utána vettem a Tescoban egy képkeretet, valami ehhez hasonlót: [link]

Csak abban több kisebb képnek volt hely. A kisfiam festményein kiválasztottam érdekes, szép színvilágú részeket, ezeket méretre vágtam. Ezek kerültek a képkeretbe, középre pedig egy kép róla, miközben az ajándékon dolgozik.

Nagyon szép lett. Kimondottan esztétikai élményt nyújt.

Tavaly már ügyesebb volt, akkor textilképet ragasztottunk. Én kivágtam különféle formákat filcből, ő pedig kialakította a kompozíciót. Magunk csináltunk hozzá keretet: kartonkeretet fonallal tekertünk be. Ez is elég jól sikerült:)

Idénre még nincs ötletem:S

2012. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy újságban láttam tok jó volt: papírra körberajzolni a két tenyerét valami keményebb kartonra kiszínezni, közé egy hosszú harmonikára hajtogatott papírcsíkot ragasztani, amire vagy fotókat ragasztasz vagy ráírod pl hogy szeretünk mami vagy hasonló és ki lehet nyitni harmonikában. Amúgy az eva magazinban volt a kép a májusi számban
2012. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!