Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten melyik Tesco-ban...

Budapesten melyik Tesco-ban tudok venni esernyőkocsit?

Figyelt kérdés

A Tesco-sra gondolok, ami 5700 ft, és kék/pink színben kapható.

Vagy ha ilyet nem tudtok, akkr hol tudok venni hasonó szerkezetű kocsit ilyen áron? (vagyis 6ezernél NEM többért.)

Tényleg csak ilyen egyszerűt, amibe beleültetem, se kosár nincs alul, se kupola, meg nem dönthető. (2 és fél évesről van szó.)



2012. ápr. 19. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Olcsóbbat nem igen találtam. :(

2012. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ha más nem lesz, akkor ezt a Kikásat megnézzük.

Bertonival nem merek kísérletezni (tavaly volt szerencsénk egyhez, másfél hónap alatt "széthullott":-( )

2012. ápr. 20. 00:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik nagyobb (amelyik 0-24 nyitva tartású) tesco-ban lehet kapni.


A Brendonban is van ilyen babakocsi, igaz ezerkétszáz forinttal drágább.

[link]

2012. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Újpest-Városkapunál, Pillangó utcaiban meg az Aréna plázában voltunk, egyikbe sem volt:-S

(Pólusban volt 2 db kék, amit nem szerettem volna, azt gondoltam, a többiben talán van pink, ezért indultunk el...)

Amúgy nem akartam már új kocsit venni, gondoltam, kihúzzuk már azzal, ami van (Top Rider SH 648), csak tegnap menet közben kiesett a kereke...

2012. ápr. 20. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg a Brendonban. Egy ezressel több. De legalább egy jó márka. Az a Tesco-s az milyen márkájú? Saját gyártmányuk?
2012. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha használtan is jó,nézz körül expresszen, apródon, ilyeneken.
2012. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézz használtat, pl ezt:


[link]

2012. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy örökölt Auchanos.

Igaz, alig használtuk eddig, kb 3-4 alkalommal, de jónak tűnik, remélhetőleg nem fog kiesni a kereke.

Az Auchanban is mindig árulnak ilyen kocsikat, sokszor láttam már, esetleg nézd meg ott. A színe persze lutri. A miénk drapp.

2012. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baba Expon
2012. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!