Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fazonú, hosszúságú 3...

Milyen fazonú, hosszúságú 3 éves lánykátok hajacskája? Ti vágjátok otthon, vagy a fodrász?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kleopátra, fodrász vágja elég rövidre. Ha én vágnám, annak nullás gép lenne a vége:)
2012. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még soha nem vágtam le, 3 és fél éves, szép hosszú haja van. A frufruját egy ideig vágnom kellett, mert nem tűrte a csatot a hajában és nem akartam, hogy a szemébe lógjon, de amikor már beletehettem és nem szedte ki, hagytam, hadd nőjön meg az is.

Leginkább két copfot hord, de néha egyet, vagy fonom neki.

2012. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vállig érő haja van, szép kis szőke, olyan mintha melírozva lenne néhol helyen. Egyszer vágta fodrász a végét, kicsit fazonra, azóta az nől, én csak elöl vágom neki, ha kell.
2012. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyáron lesz 3 éves, már kb 3-4 cm-es hajjal is született, csatot raktunk be neki mikor hazahoztuk. Nem hullott ki, nem kopott ki.


Soha nem vágtuk neki. Derékig érő, rengeteg sok dús haja van. nincs frufuja sem. A haja vége nem töredezik, viszont visszagöndörödik, mint annak idején nekem :)


Gyönyörű :) Csak nyáron lesz vele sok gondom afrofonni, hogy tudjon szellőzni, nem fülledjen be. De hát már tavaly is így volt.

2012. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony szálú és kevéske haja van, pont mint nekem :(

Elől frufrus, amúgy kb áll alattig érő kleopátra frizuja van. Én szoktam vágni (az egész családnak amúgy, mert ugyan nem vagyok fordrász, de valahogy érzékem van hozzá és senki meg nem mondja, hogy nem fodrásztól jönnek).

2012. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Az én kislányomnak tegnap este először vágtam le a haját én,amúgy sógórnőm szokta vágni neki,aki fodrász.Már hosszú volt a frufruja is,meg a haja vége is vékonyodott és a sógórnőm most nem vágta neki,pedig látta ő is,hogy hosszú.Úgyhogy ollót ragadtam én és olyan kis kleopátra fazonúra levágtam,nagyon ari lett,neki is tetszik.:)

Olvastam a válaszok közt,hogy van akinek a kislányának még nem volt vágva a haja,pedig azt hallottam,minél többször van vágva,annál sűrűbb lesz.Az én lánykámnak sajna elég vékonyszálú a haja,mint nekem,remélem a vágásokkal majd megerősődik neki.

2012. ápr. 15. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz sem erősebb, sem sűrűbb a vágásoktól, "csak" egészségesebb! :)
2012. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én húgom is nagy hajjal született, és eddig egyszer volt vágva belőle kb. 4-5 centi (én vágtam), ja meg egyszer olyan 2-3 éves korában megkaszabolta magának körömvágó ollóval:):D de az más..:D de nekem is kiskoromban egyszer volt levágva kleopátrára és azután 14 évesen! ballagásom alkalmával volt először fodrásznál.. azóta kb vagy 5ször voltam...semmi hátrányom nem lett belőle, hogy nem volt vágva renszeresen a hajam... dús és göndör most..

20/L

2012. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!