Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első cipő, magas rüsztös 14...

Első cipő, magas rüsztös 14 hónapos kislányomnak milyen cipőt vegyek? Azt mondták, hogy első cipőnek mindenképp puha legyen.

Figyelt kérdés

Voltam Deichmann-ba, Próbáltam DDStep cipőt-ezt és más fajtát a Kangoo boltba néztem.

Van egészségpénztári kártyám.

Tavaszra, meg ha jó idő lesz, ne izzadjon nagyon bele a lába.


2012. ápr. 14. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen bőr legyen, ami tartja a bokáját, Melegebb napokra elől is nyiott, hűvösebbre zárt.

Én Siestát vagy Asso-t vettem elsőre és nagyon stabil volt, nem izzadt bele a lába. Mondjuk árban nem a legolcsóbb, de megéri.

Asso van a Kangoo-ban is.

2012. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én első lépésnek elefantent ajánlok.Én is azt vettem a kisfiamnak,tiszta bőr puha talpal.

[link]

Szélesség méret rendszer segít kiválasztani a legjobb méretet a lábacskájára.Deichmannban is lehet kapni,én 8000Ft-ért vettem pár hónapja.Azóta már megvettem a 2. cipőjét ami siesta és közel sincs olyan minőségű és kényelmes mint az elefanten volt.

2012. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Siesta First Step volt.
2012. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!