Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3és fél évesnek vitamin?

3és fél évesnek vitamin?

Figyelt kérdés
3és fél éves a fiam neki szeretnék valami vitamint.Eddig Béres Actival Kids szedtük,de nem láttam változást ugy mond csalódtam benne.Ti mit ajánlotok?
2012. ápr. 13. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Multikid, vagy cebion multi. Nekünk mindkettő nagyon bevált. A marslakócskákat is sokan dícsérik, azt még nem próbáltuk.
2012. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem kifejezetten gyerek vitamint veszek. Farkas bogyót (goji berry)-t adok mind a két gyereknek. 2,5 évesem szereti, megeszi (kb fél marékkal), a kicsinek vízbe áztatom, a levét a teájába/vizébe teszem, a bogyót beleturmixolom az ételébe.

Nagyon sok benne a c-vitamin, több mint a narancsban, és más sok hasznos dolog is van benne. És ami még nekem lényeg, nem szintetikus vitamin, hanem természetes. :)

2012. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nalunk ketfele bogyot szed, az egyik omega 3 zsirsavat tartalmazo multitabs a neve talan? (feketeribizlis), minden reggel keri, fekete bogarnak hivja, es mindig ranklehel utana, hogy erezzuk milyen jo feketeribizlis :D


a masik eper izu multivitamin, 3 eves kortol van, az is multitabs, immuno kid (megneztem a dobozat)


igazabol nem tudom, milyen valtozast kellene latnom mióta szedjuk, kopp kopp soha nem beteg, es nem is hoz haza az oviból semmit (ami azert jó, mert a huga még nagyon picike, ot megviselné).

2012. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!