Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 160x70-es ágyat érdemes venni...

160x70-es ágyat érdemes venni 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Még a 120*60-as rácsoságyban is elfér kényelmesen, de nemsokára megörökli a kistesó. Nincs sok hely a szobában, ezért nem vennénk nagy ágyat neki. De azért pár évig jó lesz még, ugye?

Esetleg van valakinek ilyen? Elégedett vele? (Ikea - Kritter)

[link]


2012. ápr. 11. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt mi is néztük, de keskenynek találtuk. Ha mar nagyobb agyat veszek, akkor az ne 10 centivel legyen szélesebb. Így mi ezt vettük meg :

[link]

2012. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az akkor 2 éves kisfiamnak mi is az első által linkelt ágyat vettük. Férjem szerint ár-érték arányban jobb, és sokkal tartósabbnak tűnt. Első időkben a legrövidebb pozícióban volt, 4 évesen egy hosszt állított rajta a férjem, most 160 hosszú az ágy.
2012. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg jónak tűnik az is, köszi. És mennyire strapabírók? Mondjuk egy 70 kg-s felnőttet is elbír, ha ráfekszik?
2012. ápr. 11. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg a 100 kilós ferjemet is elbírja. Kipróbálta, mielőtt a gyerek be lefeküdt volna. :)
2012. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ikeás ágyunk van (azt hiszem a gulliver, ami ilyen körbe rácsos), 160*70 centis.

Én mondjuk 55 kiló körül vagyok, de engem elbír, egy időben ide kényszerültem a 7 hós babámmal (kb 9 kiló volt).

Egyébként a másik gyerekemnek vettük 1,5 éves korában, most 3 éves, nagyon kényelmesen alszik benne, rajta.

Egy 160 centi hosszú ágy legalább 140 centis korig kényelmes, az meg nem holnap lesz, úgyhogy még jó pár évig ezt fogja használni.

Jut eszembe a férjem is aludt már benne, ő 75 kiló.

2012. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!