Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik az, hogy a másfél...

Létezik az, hogy a másfél éves kislányom a szájfertőzése miatt, teljesen megváltozott?

Figyelt kérdés
Tiszta türelmetlen, nagyon agresszívan viselkedik, egész nap nyűgös. Bucca géllel kenem a kis száját, elég hatásos az?
2009. jún. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem kellemetlen neki ez a dolog mármint a fertőzés és ő még nem tudja csak így "lereagálni" a dolgokat.Nálunk pl.ha megcsípi a szúnyog és viszket akkor mérgeskedik a kisfiam.Próbáld meg szeretgetni nyugtatgatni....
2009. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Kenegesd rózsamézzel is, attól baja nem lesz és napi többször is kenheted, finom is meg gyógyít is, de nem gyógyszer. Én úgy szoktam eleve, ha látom, hogy játszótéren vagy bárhova megyünk sokmindent összefogdos és veszi a szájába a kezét vagy a dolgokat, este mindig adok neki rózsamézet és nincs soha gond.
2009. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, és receptmentes.
2009. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!