Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg a legrosszabb időpont...

Tényleg a legrosszabb időpont a bölcsibe kerüléshez a 2,5 év?

Figyelt kérdés
Egy kérdésre egy anyuka azt írta. Én pont ebben az időben szándékozom bölcsibe adni kisfiam, de semmi relációt nem látok ebben. Hallott/tapasztalt erről valaki valamit?
2009. jún. 17. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert már 3 évesen óvodába kerül. S megint egy újabb közösség, amit meg kell szokni. Hacsak a bölcsöde és az óvoda nem együtt van. Szóval arra a fél évre? Nálunk Németországban csak kevés bölcsöde van, így a legtöbb ovi már 2 évesen is felveszi a gyerekeket (kevés is a gyermek).
2009. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen idősen csak a legvégsőbb esetben íratnám bölcsibe..

Szeptemberben elkezdi, decemberre beszokik, akkor jön egy szünet, újjabb 3 hét míg visszazökken, élvezi is talán 4 hónapot.. Aztán előről minden az ovi miatt...

Ez nagy tortúra ám...

2009. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áprilisban tölti a 2. évet, előtte nem akarom beadni. Ha szülinapja másnapján elkezdeném járatni, akkor mire beszokna megint jönne a nyári szünet... :( Hát ezért nem akartam nyárra bölibe adni, meg akkor egyébként is rengeteg szabadidős program van. Én így gondolkodtam :)
2009. jún. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!