Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden két év körüli kisgyerek...

Minden két év körüli kisgyerek eszik egyedül? Hány évesen tanulnak meg egyedül öltözni, vetközni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem, legalábbis az én fiam 28 hónapos és nem strapálja magát , pedig okos gyerek

biztosan sok mindentől függ, hogy jár e közösségbe stb

az enyém nem jár, csak a játszóra

2012. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves fiú, de másfél éves kora óta nem etetem, egyedül eszik (nagy ritkán még be kell segíteni neki). A vetkőzésből a nadrág és az alsó letolása megy jó ideje, illetve le tudja venni a zoknit v a cipőt HA akarja, de ált nem akarja, a felsőt nem tudja levenni, és öltözködni sem tud.
2012. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lőjjetek le,pontozzatok le de ez így van.

Kislányom kb 1 éves kora óta nem engedi hogy etessem öltöztessem.

Most 2 éves lesz, önhálóan eszik,öltözik.Kisebb nagyobb sikerrel de egyedül és jól felöltözik.

Míg a fiam 3 évesen is elvárta hogy etessem és kb 2,5 évesen volt hajlandó egyedül öltözni!

2012. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem pontozlak le, mert nálunk is így van! A fiam 3,5 éves, és csak az oviban hajlandó egyedül enni, öltözni. Amikor elkezdtük az ovit 3 évesen ő még soha életében nem vetkőzött le egyedül. Egyszerűen nem AKART soha... Lusta disznó... Itthon még mindig előadja, hogy nem tudja levenni a ruháit, és olyan csiga tempóban eszik (nem is eszik, ahhoz is lusta), hogy a végén inkább én lapátolom a szájába, csak történjen már valami.


A lányom másfél és simán eszik egyedül, a kabátot, zoknit, bebújós cipőt simán leveszi magáról. Lány...

2012. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 éves múlt, eszik egyedül...de hogy???? Néha a levest is a két ujjával :) nem ám, annyira nem vészes, csak az a baj, hogy picit még ügyetlen, de nem engedi, hogy segítsek neki ("Anya neeeee") Ugye így picit tovább tart, talán meg is únja, na ilyenkor kerülnek elő az ujjak :)

Öltözni nem tud még egyedül. Cipőt, zoknit, kardigánt és kabátot tudja egyedül levenni (na meg a hajgumit ki a hajából...)


Kisfiamról nem tudok nyilatkozni, Ő még csak 5 hónapos - ja, de, a zokniját Ő is le tudja venni :)

2012. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kislányom másfél éves korától eszik egyedül.

Öltözni már szeretne egyedül, de még segíteni kell.

A zoknit állandóan fel-le húzza, a zipzáros pulcsit már leveszi, a nadrágot felhúzza, de meg kell igazítani rajta.

A sapkát ügyesen a fejére húzza. Nagyjából ennyi.

Én mondjuk akkor lennék a legboldogabb, ha végre leszokna a pelusról. Vagy csak ráülne a bilire (ruha nélkül is)...

2012. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!