Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a másfél éves kislány...

Mi lehet a másfél éves kislányommal?

Figyelt kérdés
3-4 napja voltunk vele orvosnál, azt mondta torokgyulladása van. Másnap nagyon csúnyának láttam az inyét, elvittük az ügyeletre, azt mondták még van egy szájfertőzése is. Írtak egy Vagothyl ecsetelőt, amitől elég csúnyán megduzzad a szája is, de eddig viszont semmi változás. Kihez forduljak?
2009. jún. 16. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj még 1-2 napot vele, és ha nem javul, akkor vidd vissza az orvoshoz. Vidd el akár egy gyerekorvoshoz, vagy szájsebészetre!
2009. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Vagothyl jó az ilyesmikre! 1-2 nap kell neki, mig hat.
2009. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elvittem a fogorvosomhoz, aki gyermek fogszakorvos, ő azt mondta, hogy hanyagoljam a Vagonthylt, mert elég erős szer gyerekeknek. Bucca gélt írt fel, nem tudom az mennyivel lesz jobb...
2009. jún. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!