Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 es feleves lanyomnak sokszor...

4 es feleves lanyomnak sokszor faj a pocakja. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg sokat fajlalja a pocakjat.neha a feje is faj es hanyingere van.mondtam a dokinak es azt mondta lehet h gilisztas.elkuldott vizsgalatott vegeznies az eredmeny negativ lett.tegnap reggel mikor folebredt mondta h nagyon faj a hasa,a feje es hanyingere van.10perc mulva hanyt es elmult a fajdalma.delutan voltunk dokinal es azt mondta biztosan evett valamit,es az okozta.a kerdesem az lenne hogy megis mitol lehet ez a hasfajas mert ez nem azelso alkalom.nem hinnem h az ennivalotol lenne mindig.amugy rendesen van szeklete.kb,21kg,negy es fel eves.valaki volt e hasonlo helyzetben?

2012. márc. 31. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresztlányom pédául örökölte a mamától a fejfájást.Olyan szinten fáj neki a feje, hogy hányingere is van és hány.Utánna elmúlik a fájdalom.
2012. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is fajt kiskoromban sokat a hasam.de en mar nemigazan birom h mindig hasfajasra panaszkodik.amugy egyszer korhazba is kellett vinni a hasfajasa miatt.nem birt megmozdulni es orditott annyira fajt neki.vert vettek tolle es azt mondtak h nincs gyulladas.a limit alatt van pont.es meg azt mondtak hogy a torkarol faj neki.
2012. márc. 31. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Több mint fél éve fájt a fiamnak a feje. Majd mindennap fájlalta. Voltunk szemészeten, gégészeten, háziorvosnál többször, vérvételen. Minden rendben volt. Arra fogták, hogy "szimulál" biztosan az ovi miatt. Tudtam hogy nem, hisz ennyi idő alatt feladta volna. Másrészt nem egy panaszkodós fiúról van szó. Pár hónap elteltével begörcsölt a hasa, elfehérdetett, majdnem hányt. Innen kezdődött napi egyszeri hasfájása. Mégegyszer nem volt ilyen durva, de ezzel is már panaszkodott napi szinten, hogy fáj a hasa. Elvittem gasztrora, kiderült tejcukor érzékeny. A tesztet végig se csinálták (5 befúvásból áll) mert már a 3-diknál a határérték kétszeresét mutatta.

Azóta tejcukormentes diétán van , egyetlenegyszer sem fájt sem a feje, sem a hasa.

2012. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném kivizsgálásra,ha már többször fáj neki.Nekünk például egy nagyon ritka gyulladásunk lett ennyi idős volt a lányom,pont cseresznyeszezon volt.Éjjel ébredt fel és üvöltött,én azonnal pizsamában az ügyeletre,onnan kórház.A kórházban a gyerekorvos azt mondta hogy biztos bezabált a cseresznyéből(annyit nem evett),sőt a nővérek kinevettek.Másnap egy sebész megnézte,kiderült hogy a köldökcsonk nem záródott megfelelően,és belső hasfali gyulladása lett,ami elég súlyos volt(a köldöke körül piros gyűrű volt)és lehetett volna.Másnap a lányom nem tudott felkelni az ágyból se,lázas lett stb.Ezt csak példaként írtam le,de ha fáj neki az nem normális dolog,inkább megnézetném.
2012. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offert.

Ki vagyok akadva a szemet felelotlen orvosokon.... Szimulal az ovi miatt, bezabalt cseresznyebol, evett valamit. Nem igaz, hogy nem lehet komolyan venni, ha egy gyereknek faj valamilye... Marha merges vagyok, ilyenekbol lesznek aztan a nagyobb bajok.


On. Kedves kerdezo, en sem fognam arra, hogy orokolte, meg ilyen hajlamu. Ki kell vizsgaltatni. en azt ajanlom, hogy ha megteheted, akkor vidd magan gasztroenterologushoz vagy belgyogyaszatra,. Ha nem, akkor minden egyes alkalommal menjetek el a dokihoz, amikor faj a hasa. Ha kell, hetente vagy egy heten tobbszor is. Hadd lassa, hogy tenyleg faj, surun faj es majdcsak komolyan vesz es beutal valahova. ne hagyd annyiban semmikepp. Ha nagyon bunko lenne es beszolna a doki, akkor en valtanek orvost is. Esetleg a vedono tudna masikat ajanlani.


Kitartast es gyors gyogyulast nektek. :-)

2012. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vidd el gasztroenterológiára! Ha csak fáj a hasa, az sokmindentől lehet, de hogy hányjon is, az lehet valami elváltozás, vagy egyéb betegség tünete is. Lehet lisztérzékeny is, ami nem játék. Vagy bármi allergia. Persze a hasfájás+hányás lehet vírusfertőzés is, nálunk volt párszor.

Csináljatok egy Bonolact Pro+kid kúrát, az jót tesz a beleknek, emésztésnek. Ebben a probiotikumban több baci van, mint a normafloreban és az ára is kedvezőbb:)


A dokitok meg nagyon felelőtlen, ha nem ad beutalót, akkor válts! A gyerek érdekében!!!


Majd írj, hogy mi történt veletek!!

2012. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!