Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a rák jegyben született...

Milyen a rák jegyben született gyerek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki fiam lesz, de a lányok is érdekelnek!

Kislányom ikrek jegyű, egy "angyal", azt leszámítva hogy nem túl jó evő,mert nem ér rá sose enni...

Kíváncsi vagyok a rák jegyű gyerkőcök milyenek?

Játszani mit szeretnek? Enni? Kicsinek sírósak-e? ...stb?

Kíváncsian várom a válaszokat! :)



2012. márc. 31. 13:08
 1/9 Rentai válasza:
48%
hát a lányok kicsit hisztisek,de okosak és szerények
2012. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kislányom ikrek nekem is...ő mindig menne,mindig élmény kell neki...imádja a társaságot,szeret beszélni..

második lányom rák...ő nyugodt,szeret itthon lenni,nagyon anyás,nagyon bújós,ölelgetős,puszilgatós,nem igényli annyira a társaságot,szereti a gyerekeket,játszóteret,..de az első lányomat el se lehetett hozni,,ő mondja is a végén hogy haza,haza..

kirakó,építős játék nagyon szereti..nagyon szereti az állatokat..kicsi-mami ezt játssza...szóval nagyon ragaszkodós..

2012. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam rák.Ragaszkodó, szereti családi légkört, a ovit is nehezen szokta meg.A logikai játékokat nagyon szereti (puzzle, kirakó stb.).Most tanulunk biciklini, imád kirándulni.Nagyon érzékeny,makacs és hisztis,nem tud veszíteni.Viszont,akit szeret, annak egy életre jó dolga lesz.Gyűjtöget, és már-már túlzás a ragaszkodása színekhez és tárgyakhoz.Előző válaszoló:a te lányod is ilyen?
2012. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt, szeretetreméltó, mosolygós fiú.
2012. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21 hós kislányom is rák. Barátságos, közvetlen, mosolygós, jól evő. Persze ha valami nem úgy és akkor történik, amikor Ő akarja, akkor akaratos, hisztis. Nagyon szereti a társaságot. Szeret ki és bepakolgatni szekrénybe, táskába, könyvet, fényképalbumot nézegetni, plüssökkel, babákkal játszani, firkálni, ami hangot ad, azzal is szeret játszani. Ha olyanja van, akkor bújos. Kicsinek amíg hasfájós volt, sokat sírt.
2012. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.VÁLASZLÓ vagyok..tényleg hasonlítanak..

igen ismerős a gyűjtőgetés,színben nálunk a sárga volt a nyerő,most rózsaszín a kedvenc..nagyon ragaszkodik dolgokhoz, mindig a megszokott dolgok..

2012. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kisfiam van

nagyon nyugodt volt babának, csak akkor sírt ha éhes vagy fáradt volt

most 2,5 éves, most is jó gyerek, akaratos ugyan, de nincsenek nagy hisztik szerencsére

viszont nincs el magában egy percre sem, mindig vele kell lenni

azt mondják a rák jegyűek érzékenyek

2012. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: ilyen az "ikrek" lányom is :)

Kíváncsi vagyok milyen temperamentuma lesz az öcsinek, csak 25 hónap különbség lesz köztük.

Állítólag az aszcendens inkább a meghatározó. Kislányomnak ez a mérleg. A tiéteknek?

2012. ápr. 2. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

nyilas

2012. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!