Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 múlt 3 hónapja,2,5 éves...

3 múlt 3 hónapja,2,5 éves kora óta szobatiszta és most az oviba hetente bepisil alváskor. Miért van ez?

Figyelt kérdés
az ovival semmi gond,szépen beszokott,nincs vele gond,nem érik atrocitások,el megy pisilni alvás előtt mégis bepisil,van hogy hétvégén itthon is.miért van ez,kell vele foglalkoznom,vagy elmúlik magától?
2012. márc. 22. 08:53
 1/3 anonim válasza:
hát ennek 100% h lelki oka vannak annak ellenére h nem éri a kislányt/kisfiut stressz...figyelj ilyen kiskorban a gondok ezekre hatnak ki,szerintem beszélj az ovónővel erről hogy ilyenkor mi a teendő
2012. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom szorong. Új helyzet. Előfordul sok gyereknél. Beszélj az óvónővel, esetleg kérd meg, hogy alvás közben keltse fel, és küldje ki pisilni.
2012. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fel nem fogják kelteni az biztos,utána már nem alszik vissza és úgy se menne el pisilni.tudná ő tartani hisz van,hogy 1 * pisil 1 délelőtt aztán meg alvás előtt.megkérdem az ovónőt,bár én úgy vettem észre ők ezt természetesnek veszik,nem szóltak még érte,és amikor adják a csomagot hogy bepisilt,akkor már automatikusan teszik hozzá hogy el fog múlni nemsokára.
2012. márc. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!