Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Etetőszéket mikor váltottátok...

Etetőszéket mikor váltottátok fel asztalnál evésnél?

Figyelt kérdés
Én kisasztalt, kisszéket tervezek...
2012. márc. 16. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sima, egyszerű ikea-s van/volt. Én akkor váltottam, (kb. 2,5 éves volt), amikor beszorult a kis térde. Na, még egy ilyen "élmény" nem kellett se neki , se nekem. Azóta szépen felcsücsül a székre és a nagy asztalnál eszik.
2012. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagyis hogy érthetőbb legyen, ha ilyen beleültethetős-középen elválasztós a szék, és nehezen lehet már ki-betenni a gyerkőcöt, akkor mindenképp váltani kell. Mondjuk ez csak saját tapasztalat.
2012. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Két éves volt, olyan etetőszékünk van, aminek levehető az asztal része, és így székként használható, ez magasságban pont jó neki, és így tud velünk enni az asztalnál.
2012. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3. válaszolótól kérdezném:

mekkora az asztal magassága? és szerinted meddig lehet azt a magasságot használni kényelmesen?

2012. márc. 16. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Egy normál "felnőtt" étkezőasztalt kell elképzelni, kényelmesen tud ülni mellette.


Nem tudom, meddig tud majd ülni a székben, de az 5 éves lányom például még mindig simán elüldögélne benne, ha nem kellett volna továbbadni a kistesónak, úgyhogy én arra számítok, hogy még évekig tudjuk használni. Egyébként is kellene valami magasító, mert sima székről nem éri fel az asztalunkat, így külön jól jön ki, hogy csak leszereltük az etetőszék tálcarészét és magasított székként tudjuk használni az étkezőasztalnál.

2012. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, figyelmetlen voltam. Azt hittem asztallá alakítható volt az etetőszék:-(
2012. márc. 16. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:

16 hónaposan alakítottuk át az etetőszéket kis asztallá-székké. Lányom ekkortól nagyon élvezte, hogy ott rajzolhat, ehet, pakolhat és ez az ő birodalma.

De a rendes konyhaasztal mellett már szívesen ül nagy széken is.

2012. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiamnak olyan fa etetőszéke van , amii asztallá-székké szedhető szét, de még mindig ebben ül csak már levettük előle a tálcát és hozzátoltuk a nagy asztalhoz.

Hamarosan tervezem, hogy átültetem "felnőtt" székre, felérné már az asztalt csak fenn áll a veszélye, hogy elszaladgál az asztaltól. :(

Lassan 3 éves.

2012. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha még a hetes válaszoló olvassa:

Milyen magas a kis asztal?


Enyémek 16 hónaposak. Tervezem én is a kis asztal és szék dolgot rajzolni, játszani, enni rajta. Csak még bizonytalan vagyok, hogy mikor....

2012. márc. 16. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: 45 cm az asztal, ha jól számoltam.

Lányom imádja, úgyhogy én örülök, hogy bátorkodtam szétszedni neki. :)

2012. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!