Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor váltottatok fogkrémet,...

Mikor váltottatok fogkrémet, milyen idős korában a gyereknek?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam és 6 hónapos korától azt a nenedentet használjuk, amiben nincs fluorid. Rá is van írva, hogy 6 hónapos kortól. Szóval ezt még mindig lenyeli a kisfiam. Mikortól tudják kiköpni a fogkrémet? Nem kevés ez a fogkrém már ahhoz, hogy nem szuvasodjanak a fogai? Ti milyet használtok 2 évesnek (akinek már majdnem minden foga kint van...)?
2011. jún. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi egy éves kortól kezdtünk fogkrémet használni, Gabi volt az első fogkrémje. Amikor az elfogyott, Vademecum Junior-t veszünk, a mai napig. 2,5 éves elmúlt, nem tudja még kiköpni ő sem. Pedig folyékonyan beszél, szobatiszta, de a fogkrémmel nem jutunk dűlőre :)
2011. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is Nenedenttel kezdtünk, kb 2 éves korától az Elmexet használjuk, sztem ez a legjobb. Ebből is van minden korosztálynak. Én csak egy fél borsónyit teszek a fogkeféjére, hát meg is eszi, pedig már ki tudja köpni, de mit csináljak vele?
2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én is fél borsónyit rakok a vizes fogkeféjére, és nálunk az a "trükk", hogy kb. két percig én csinálom neki (ezalatt meg is mosom a fogait) utána ő magának (rágcsálja) :)
2011. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, mikortól tudja kiköpni a kicsid a fogkrémet? Elmex-et hol lehet venni? (lenyelhetőset)
2011. jún. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!