Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire legyek szigorú 2és...

Mennyire legyek szigorú 2és fél éves kisfiamhoz?

Figyelt kérdés
Ha nem fogad, szót vagy ha hisztizik mi erre a gyogymód mivel büntessem amiböl tanúl?

2012. márc. 15. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá ha hisztizik. Egy idő után leszokik róla, ha rájön, hogy senkit sem érdekel. Tégy úgy mintha ott se lenne. Ha ráfigyelsz és foglalkozol vele, mikor hisztizik annál jobban fog.
2012. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
következetesség kell és nem szigorúság. Nekem a kisfiam 3 éves. 2,5 évesen volt a kemény hiszti korszak, nálunk nagyon bevált, hogy beküldtem a szobájába. 2 perc és jött kifele nyugodt állapotban. Ilyenkor mindég megbeszélem vele, hogy miért küldtem be, de tudja is. De csak akkor magyarázom el neki, ha már megnyugodott.
2012. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!