Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerkőcötök is szokott érdekes...

Gyerkőcötök is szokott érdekességekkel aludni? Lent

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam a szokásos alvós állata mellé, még maga mellé ezt-azt. Pl. szívószál, kisautó. Ma pl. eyg doboz krémmel, és az apukája meg az én fogkefémet vette maga mellé:-) Ha elaludt mindent elveszek tőle, éjjel nem kéri őket, ha felébred inni.
2012. márc. 12. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
De édes :) Nem hallottam még ilyenről. Mi járhat a kis fejében, hogy ezekre vágyik alvótársnak. Minden esetre aranyos :)
2012. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van minden:-) Általában autókat visz, de volt már más is:-)
2012. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk is hajaj,sokszor az egész gyerekszobát odapakolná,igen autok stb.néha a fésüjeimet,krémeket,meg fogkeféinket is odarakja.én is elpakolom,mikor elalszik,mert az egész ágyat telepakolja.nem tudom mért,de szerintem ez normális.
2012. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gumi kalapács, gépi csavarhuzo, festék szoro pisztoly, csavarhuzo, autoi közul valami, konyhai eszközök. Tulajdo képpen bármi, amivel éppen játszott aznap.
2012. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor megkapta a cipőjét, azzal aludt, aztán csináltunk egy papír békás táskát, aznap éjjel azzal, meg persze az állandó alvókendők, és mindig kell mind a kettő! Szintén 3 éves múlt és lány
2012. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam(2,5 éves) is becipel magával minden félét az ágyba,könyvet(van ,hogy többet is egyszerre),kisautót,fakanalat, építőkockát, fürdőjátékot, és gyakorlatilag bármit amire épp rátalál este, de mikor elaszik elveszem tőle,éjszaka nem keresi őket, csak reggel mikor felkel,mindig mutatom neki,hogy odaraktam a polcra,onnan elveszi egy darabig húzgálja még magával,aztán valahol leteszi és elfelejtkezik róla.
2012. márc. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2,5 éves fiam épp most alszik,és ott van vele a traktor,teherautó,még egy kisautó. Karácsonyra kapott egy markolót,aznap este már azzal aludt és éjjel felsírt mert nem találta! Most már azt hanyagolja,mindig más a kedvenc!
2012. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!