Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy a 19...

Mit csináljak, hogy a 19 hónapos kisfiammal lehessen rendesen sétálni?

Figyelt kérdés
Akárhová megyünk sétálni (persze már ő is gyalogosan), egyszer csak úgy dönt, hogy ő nem jön tovább, megáll, húzza ki a kezét a kezemből, leül a földer és éktelen ordításba kezd. Meg üti a saját fejét a kezével, hogy jobban tudjon sírni. Hogyan szoktassam le erről. Már mindennel próbálkoztam. Szép higgadtan mondtam neki, hogy most háromig számolok, és ha nem áll fel, akkor kikap. Volt, hogy tényleg kicsit a fenekére is ütöttem (na jó, nem ütök nagyot), akkor két percig viselkedett, aztán folytatta, aztán olyan is volt, hogy mire háromig számoltam, felállt és jött tovább velem, de ez se tartott tovább pár percnél, és megint kezdődött előről az egész. Ha megdicsérem, hogy milyen szépen jön, az meg semmit nem használ, ahogy kimondom, hogy milyen ügyes, már kezdi a hisztit. Így kínszenvedés vele a séta. A kisboltig nem lehet vele elmenni rendesen mert cirkusz van, ha éppen olyan kedvében van.
2009. jún. 9. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 25 hós a lányom, de néha még visszük a babakocsit. Szerintem nektek is ajánlatos lenne, amíg így viselkedik. Mert így te is csak egyre ingerültebb leszel. Vagy jó ötlet még a kismotor, tolható tricikli. Mi ezekkel közlekedünk ha sietünk.
2009. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem vennék tudomást a hisztiről,hanem elindulnék tovább.Tuti,hogy fel fog állni és utánad rohan!Ha látja,hogy nem tud meghatni a hisztivel,fel fogja adni.Csak legyél következetes!Kitartás!
2009. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!