Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kullancs elleni oltást beadatn...

Kullancs elleni oltást beadatnád másfél éves gyermekednek? Kertes házban lakunk, van több kiserdő is a környéken és sokat vagyunk a szabadban.

Figyelt kérdés
Lehetnek mellékhatások?
2012. márc. 6. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi beadattuk, semmi baja nem volt.
2012. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi is beadattuk, lakótelepen laktunk, de mellettünk erdő. Akkor döntöttük el igazán, amikor az állatorvosnál sorban álltak a kertesházas kutyás gazdik, mert tele volt a kutyusuk kullanccsal. Úgy, hogy az erdőt évek óta nem látogatták.

Mellékhatások nem voltak.

2012. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, beoltattam tavaly.

Nálunk sem volt gond.:)

2012. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért kérdezem, mert nem vagyok különösebben oltás párti, persze a kötelezőket beadattam és az agyhártya ellenit is. Viszont ami indokolt, azt nem mulasztanám el.
2012. márc. 6. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkozom én is, a gyermekorvos ma javasolta.

Szerintem mi be fogjuk neki adatni, lehet magunknak is.

Bár az oltás nem véd meg minden kullancs által terjesztett dologtól, de ha már egyet kizárhatunk vele, már az is jó.

2012. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok, de ez megegyezik az agyhártya ellenivel? Ha nem mennyibe kerül és van-e rá korhatáros támogatás?

Mégegyszer bocsi az offért!

2012. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, ez más, és ha jól tudom 1800-2000 Ft körül van. (ENCEPUR JUNIOR az oltóanyag neve)
2012. márc. 6. 15:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknek beadattuk, semmi bajuk tőle.
2012. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
offolós vagyok, köszönöm a választ! Én se vagyok oltáspárti, de ezt még lehet beadatom.
2012. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is beadattuk, mi vidéken élünk és a foglalkozásunk is a természethez köt. Semmi bajuk se volt.
2012. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!