Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora cipő kell tavaszra?

Mekkora cipő kell tavaszra?

Figyelt kérdés
11 cm a talpa. Ez elvileg 18-as meret. Elég lesz a 19-es cipő? Mar elég régóta nem nőtt a lába. Olyan cipőt szeretnek neki, ami kicsit nyitott (Siesta), így nyáron is jó lenne, ha kicsit borusabb az idő.
2012. márc. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

de pici a lába, gondolom még akkor kicsi és ha nem nőtt eddig a lába sokat akkor felejtsd el, hogy nyáron még jó lesz a tavaszi ;)


akkorát vegyél amekkora jó rá, vidd magaddal, próbáljátok fel.


fiamnak ősszel a 21es tavaszi cipője még jó volt , télen 22es bakancsot vettünk, épp ma vettem elé a 25ös tavaszi cipőt, 1 hónap alatt ennyit nőtt a lába :O

2012. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ettol felek én is, hogy most nő hirtelen 2-3 számot neki. Egy eves, de szerintem mar vagy 4-5 hónapja csak mm- eket nő a lába. Nem egyszerű így a vásárlás. :)

Csak így lehet, hogy most egy zártabb cipőt veszek, aztán meglátjuk, mi lesz nyáron. :)

2012. márc. 1. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

vegyél neki "használtat". Egy csomó ilyen kis méretű cipő van eladó a neten, amit kocsicipőnek!!! használtak a gyerekek. Én teljesen új Siestákat vettem 1000-2000 Ft-os áron. Volt amit széthasználtunk (19-es méretet), volt amit teljesen újan tettem el én is (20-as méretet).

Amúgy rövid szárú bakancsot vegyél, a nyitott tele megy homokkal a homokozóban. Cipő meg kell rá, mert vagy égeti a lábát a homok, vagy hideg.

2012. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vettem ma egy nyitottat neki, de azt bevásárláshoz, ide-oda mászkáláshoz.

Meg rendeltem egy zárt, fűzőset is neki, jövő héten lehet menni rápróbálni. Remélem, jó lesz rá.

Amúgy lehet, hogy hülye kérdés, de nyáron miben homokoznak a gyerekek? Mármint milyen cipőben? Mert nyáron azért nem adhatok rá fűzős magas szárú cipőt. :)

2012. márc. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!