Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tuti bevált immunerősítő?

Tuti bevált immunerősítő?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladás utánra szeretnék immunerősítőt a kisfiamnak,tudnátok ajánlani valamit,ami nektek bevált? 4 éves a fiam.
2012. febr. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, két dolgot tudok ajánlani! Az egyik az Immunotrofina (remélem jól írtam le) a másik az Imunoglukan. Mindkettő nagyon jó, nekem az egyik gyerek az egyiket szedi, a másik a másikat. (1,5 és 12 évesek.)Ha betegek is, nagyon enyhe lefolyású és nem töri le őket! Nem olcsó sajnos egyik sem, de inkább erre mint gyógyszerre!
2012. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Az immunoglucanról nem találok semmit,az mennyibe kerül?
2012. febr. 29. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Változó az ára. 6500-7400 között. Én neten rendelem és 6500. Patikában 7400. :(

2012. febr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az immunoglukan nekünk is bevált kúraszerűen szedi a 2 és fél éves. Amíg szedi, nem kap el semmit (eddig legalábbis így volt), pedig bölcsis.
2012. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! nálunk is volt tüdőgyulladás,az ovikezdéskor,most 3 éves a kisfiam,akkor 2,5 éves volt,egy hét kórház.

utána elkezdtük szedni,az egész család a nutrilite vitamint,amway-es dolog,tehát vagy belépsz vagy veszed olyantól,aki benne van,sajnos,viszont természetes anyagokból van csak.az ára sem agyrém,sőt..ezelőtt a narosant adtam neki,na az hihetetlen drága és semmit sem ért!ennek a multivitaminja elég 3-4hónapra,azért,mert lehet neki napi kettőt ha beteg és 6500 ft.a c-vitaminja is 6500 körül van és sokáig elég,ezenkívül kap naponta 3 csepp vigantol-olajat(d-vitamint),épp egy hete lázasodott be estére eléggé,másnapra hőemelkedése volt,akkor már estére nem kellett lázcsillapító,és harmadnapra totál elmúlt minden,még csak az orrfolyás semjött elő. tehát én ennél maradok!a lényeg a d-vitaminban(télen) és a multivitaminban van,ami természetes és nem gyógyszertári szintetikus,valamint c-vitamin!jobbulást!

2012. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2 evesem is nutrilitot szed az amwaytol. Igaz meg csak most kezdtuk. Eddig cebion multit adtam neki beres cseppel. Egesz telen ez ment. Novemberben volt beteg utoljara, illetve azota 2x ugy nezett ki hogy nagyon nathas lesz, de 2 napig folyt csak az orra es utana mintha elvagtak volna. Es a bolcsit is most kezdtuk 1 honapja es meg azota sem kapott el semmit(gyorsan lekopogtam). En azert kezdtem el adni neki a beres+cebion multit, mert elozo telen decembertol marciusig folyamatosan beteg volt. 3 het natha 1 het natha nelkul. Es azert valtottunk a nutrilite-ra, mert azt konnyebben tudom adagolni, kontrolalni hogy elfogyott-e, mint a teaba csopogtetett beres+cebion multit. De ha huzora kiinna akkor maradtunk volna a beres+cebion multi kevereknel. azert irom mindig egyutt a kettot, mert a beres melle mindig kell adni c vitamint is, kulonben nem szivodik fel. Es azert a cebion multit adtam, mert az ugye multivitamin nem csak c vitamin. Jobbulast a kisfiadnak!
2012. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
broncho waxom port szedett a lányom, én meg vagyok elégedve vele. Előző "idényben" bölcsis volt, folyamatos volt a betegség, azon a télen 8 antibiotikumot kapott. Tavaly ősszel kezdte az ovit, akkor csináltunk végig egy kúrát, nem mondom, hogy nem volt beteg, de csak 1 antibiotikum kellett és jóval enyhébb a lefolyása a betegségeknek, most pedig már 3 hete jár egyfolytában oviba. Ez nálunk nagy szó! Mikor emellett döntöttem, előtte pro-kontra megnéztem az érveket, ellenérveket, úgy láttam, többeknek használ, mint akiknek nem. Nem vagyunk egyformák. Mondjuk nálunk biztosan az is rengeteget segített, hogy tavaly nyáron kivették az orrmanduláját.
2012. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!