Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van ilyen szálloda az országban?

Van ilyen szálloda az országban?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiunkkal mennénk kikapcsolódni hamarosan

de nem találok olyan szállást,hotelt,ahol all inclusive

ellátás lenne,az is büféjellegű,hogy ne kelljen órákat várni

illetve vannak gyerekprogramok,a Kolpingban voltunk,nem tetszett,és félpanziós is.Elsősorban Balaton és környéke ill.nyugat-Dunántúl érdekelne,köszönöm és várom a tapasztalatokat,ahol nem gond ha a gyerek még fut egy kört az asztal körül ebéd előtt..:)


2012. febr. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk nem all inc., de hátha jó

[link]

2012. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi legutóbb Visegrádon (tudom, nem Balaton, de nagyon klassz hely) voltunk a Silvanus hotelben. Tudtok kérni teljes ellátást és valami isteni a konyhájuk. Voltunk pár négycsillagos hotelben, de ez messze a legjobb volt. Ráadásul az étterem mellett van közvetlenül egy játszóház, mi mindig olyan asztalhoz ültünk, ami közvetlenül mellette volt, így soha nem okozott problémát, hogy a gyerek már menne, de mi még ennénk. Ott játszottak az üvegfal túloldalán, láttuk, hallottuk, mi meg (baráti társasággal voltunk) akár két órán át kényelmesen kajáltunk, beszélgettünk, kávéztunk... Klassz a welness részleg is, szerették a gyerekek. A játszóházban gyerekmegőrzés is van, ha akartok kettesben lenni. Én szívből ajánlom, nagyon jól éreztük ott magunkat.
2012. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon köszönöm mindkettőtöknek,mindjárt bújom is őket!!!
2012. febr. 26. 16:14
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első:hallottam már az Anna-Mária villáról,esetleg voltatok már ott? ha igen,tudnál írni pár sort róla?! köszi


Második: Visegrád még olyan messze sem lenne,köszi

2012. febr. 26. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos nem voltunk ott, én is csak olvastam róla.

De ha bővebb infót szeretnél, esetleg próbálkozz a Facebook-on a Libero oldalán. Biztos van, aki tud segíteni.

2012. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!