Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is előfordult már,...

Nálatok is előfordult már, hogy a gyereknek világos színű hasmenése van, semmilyen más baja nincs, és pár nap alatt fokozatosan visszaáll a színe és az állaga?

Figyelt kérdés
nem tudom, kell-e aggódnom, már 3. alakalommal fordul elő nálunk, de aztán elmúlik
2012. febr. 23. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen, másfél éves kisfiúnál pár hete.

Én azért orvost is megkérdeznék. Ha a gyerek egészségéről van szó, engem nem nyugtatna meg, hogy "van olyan gyerek, akinél volt ilyen és nem lett baj". Mert mi van, ha nálatok a most dívó vírust kapta el?

2012. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor van világos színe, ha sok tejet, tejterméket kap, és nem emészti meg jól. Nincs vele gond, normális. Felnőttnél is előfordul.
2012. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk most volt kb 2 hétig.

Közben egyszer még zöld nyálka is jött neki.


Mivel evett rendesen csak napi több folyékony kaka volt, nagy aggódást nem tettem, nem volt lázas, nem fájt semmilye, és ugyan úgy evett mint elötte. de második héten oltásra vittem a gyereket, akkor mondta a doktornö, hogy valami kisebb fertözése lehetett, de ha evett, ivott rendesen, nem volt más baja akkor ö meg sem vizsgálja, ha mást is észlelek vigyem vissza. habár 2 hétig tartott, nem mindig volt folyós, néha normál, de mindig sárgás, de baja nem volt, így nem aggódtam annyira.

2012. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!