Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketek hány éves korukba...

A gyereketek hány éves korukba kerültek a bölcsödébe?

Figyelt kérdés
Sajnos vissza kell mennem dolgozni, szerencsére vissza is vesznek és a gyermekemet is felvették a bölcsibe szeptembertől. Akkor lesz másfél éves. A szivem szakad meg ha rágondolok hogy nem leszünk együtt. Nagyon anyás,, bujós. Vajon hogyan fogja viselni az elválást? Ti és a gyerekeitek hogyan éltétek meg ezt az egészet?
2009. jún. 6. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Az én fiam nem járt bölcsibe,az ovi kis csoportját is kihagyta...az öccse 1 éves,ő sem fog menni.Szerencsére meg tudom oldani,mert bár bejárok dolgozni(nem is vettem igénybe TGYÁST,GYED-et)hetente 1x-2x,vihetem magammal(a körülmények is hasonlóak,mint itthon)
2009. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 és félévesen megy bölcsibe, jövő szeptembertől. Saját vállakozásunk van, bármikor dolgozhatok és sajna kell is. Apával együtt oldjuk meg a "felügyeletet". Ha muszáj hát muszáj, most 14 hónapos a kisfiam remekül eljátszik magában is, más gyerekekkel is, de én is sajnálnám 4 hónap múlva bölcsibe adni, pedig akkor már nem is olyan nagy tragédia, mint pl. 1 évesen, akkor annyi minden történik Velük. Szépen fokozatosan beszoktatod, nem lesz semmi baj. mondjuk a betegségekre gondolj, amiket összeszednek, sajna... de ezzel a munkáltatódnak is tisztában kell lennie, ha máshogy nem tudod megoldani, hát neked kell szabira menni a Picurral.
2009. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor én elmentem dolgozni, a kisfiam 2,5 éves volt. A bölcsőde vezetője azt mondta, hogy talán ez az egyik legrosszabb időpont, mert már sok mindent megért. Aztán a gyerek elkezdett járni és nagyon aranyos volt, nem hisztizett sosem - de egyszer ugyanez a hölgy csak rám nézett és azt mondta: anyuka, ez a gyerek befelé sír.

Addig nem nagyon akartam tudomásul venni, de akkor nekem is leesett az a bizonyos filléres.

Eljártam kineziológushoz, szedett Bach virágcseppeket. Nem tudom, hogy ez használt-e, de most ovis, és úgy tűnik, nem szerzett maradandó sérüléseket.

2009. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!