Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor elkezd járni egy...

Amikor elkezd járni egy gyermek, milyen cipőt kell ráadni? Mindenki mást mondd ezzel kapcsolatban, van aki kemény talpú magasított sarkú cipőt mond hogy tartsa a lábat, van aki a liliputi puhacipőt mondja! Ti milyet vettetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Bentre Siesta szandált, ami kemény talpú, és tartja a bokáját. Az utcára Elefantent, ami szintén tartja a bokáját, de puhább a talpa.

Nekem a gyógytornász mondta, ezért így döntöttem.

2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Bentre nem adtam rá semmit, zokniban sasszézott a lakásban, kintre pedig olyant, aminek hajlott a talpa, de azért kemény is volt.
2012. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Szia! Én ortopédián dolgozom és az összes orvos azt mondja, hogy a kéreg kemény a talp pedig mindenképp puha legyen. Kemény talpú cipőt senki nem ajánl, mert nem tud benne a gyerek gördíteni.

Superfit cipők nagyon jók, puha, rugalmas, de a bokát tartja (csak sajnos irtő drága)


Bentre nem kell cipőt adni, csak csúszásgátlós zoknit.


[link]

2012. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!

Én a salus cipőt néztem ki egyébként magunknak!

2012. febr. 19. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Salust csak akkor,ha valami nem stimmel a làbàval, mert az gyógycipő, nem normàlis cipő.
2012. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A salust nagyon ajánlják,és nem csak ha baj van a lábnak,hanem megelőzésre is.A lényeg hogy puha talpa legyen,és tartsa a bokát.
2012. febr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22,14-es vagyok.

Amikor kerestem első cipőt, én is salus-t akartam venni, de lebeszéltek, meg valahol olvastam (nem találom, hol), hogy ezeket a szupináló cipőket akkor érdemes, ha baj van a lábbal.

Így inkább siesta-t vettem, pedig az drágább is .... meg a salus elszámolható egészségpénztárban is, hiszen gyógycipő.

Mivel anyukám is siestát adott ránk annó, inkább siesta párti vagyok, azzal rosszat nem tehetsz.

2012. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Liliputi tényleg a legjobb bentre, utcára meg a Pedipedet sokan dicsérik, és nekünk is nagyon bejött!
2012. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!