Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt akiknek Bence vagy...

Vannak itt akiknek Bence vagy Bálint nevü kisfiúk van? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Bálintom van. :) De miért kérdezed? :)
2012. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekünk mindkettő van, 1,5 éves ikrek. És már két másik helyen is hallottam, hogy ugyanígy ez a nevük ikerfiúknak, ráadásul ma olvastam, hogy annak az Ada nevü tévés csajnak az ikreit is így hívják (innen fogalmazódott meg bennem a kérdés) hogy ha ikreknél ilyen gyakori ez a név páros, akkor esetleg tesóknál is van ilyen? És hogy kinek hányunknak tetszettek meg ezek a nevek külön vagy együtt annyira, hogy ezt adják a gyereküknek. Pusztán kíváncsiság.
2012. febr. 18. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresztfiam Bálint, meg ismerős körben is van legalább 5 Bálint.Bencét kettőt ismerek.
2012. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akivel együtt voltam, egy szobában a gyermekágyas osztályon neki volt Bencéje is és Bálintja is. Miért a kérdés?
2012. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam ovistársának vezetékneve Bence, keresztneve Bálint:)
2012. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én két családot ismerek, ahol Bálint és Bence nevű tesók vannak, egyik sem ikerpár, de mindkét helyen Bálint az idősebb.


Szerintem azért lehet ez, mert két nagyon népszerű névről beszélünk, egymáshoz remekül illik, és sok szülő választ szándékosan alliteráló neveket a gyerekeinek. Az én ikreim nevei is alliterálnak, csak ők D-sek. :)

2012. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!