Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe a Bálint névről?

Mi jut eszedbe a Bálint névről?

Figyelt kérdés
Majd később leírom miért kérdezem.
2012. jan. 22. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bálint Gazda és a Bálint nap. Szép név,amúgy, nekem tetszik.
2012. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
az a kis gizda hobbit gyerek még általánsból
2012. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A párom! :)

Egyébként nagyon szeretem ezt a nevet, én adnám is majd az esetleges fiú gyermekünknek, de párom elcsépeltnek tartja azt, hogy ugyan az legyen a neve a gyereknek, mint neki.Mondjuk a lányunk se az én nevemet kapta az igaz.

És mikor mondod el miért kérded? :)

2012. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért egy kis vékonyka,esetleg,középszép kisfiú jut róla eszembe. Nem tudom miért. Olyan kicsit gagyi.


Miért kérdezted? :)

2012. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
természetesen *esetlen ! (nem esetleg,bocsi!)
2012. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi...
2012. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A férjem! :)
2012. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy anyámasszonykatonája, szőke, szemüveges kisfiú ugrik be erről a névről. Az én ízlésemnek ez a név kicsit lányos, kicsit fiús, olyan semmilyen. Nem mondom hogy nem tetszik, de azt sem mondanám, hogy tetszik.
2012. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak kíváncsi voltam hányan kötik a nevet Valentin naphoz/Bálint naphoz,mert nekem nagyon tetszik ez a név de az ünnepet ki nem állhatom.


Amúgy olyan nevet keresek a kis tesónak, ami illik a fiunk nevéhez,Benedek, szerintem ez jó lenne.

Ja és a szőke szemüveges, anyámasszony katonája kisfiú szinte kizárt lenne, mert apuci félig olasz,és kisfiunknál is eléggé dominál ez a vérvonal:)

2012. jan. 22. 12:25
 10/21 anonim ***** válasza:

A kisfiam jut eszembe :)

Amúgy abszolút nem ünnepeltük a Valentin napot, így nem is kötöttük össze a névvel. Viszont febr.14-én esküdtünk a férjemmel. :)

2012. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!