Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kislánynak mit lehet...

3,5 éves kislánynak mit lehet adni fogfájásra?

Figyelt kérdés
3,5 éves kislányomnak nagyon hamar kijöttek a fogai,szép szabályosak és fehérek,cukros teát soha nem kapott,illetve édességet is alig eszik(szerencsére)...ennek ellenére hamar kilyukadt 4 rágófoga(gondolom alkati dolog:()...viszont ma letört egyikből egy kis darab hátul és azóta fáj neki -főleg ha valami belemegy...mivel lehetne csillapítani????...sajnos a fogorvoshoz való vitelhez még elég kicsi,mert nem engedné max, ha lekötjük:)))))
2009. jún. 4. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsi a fogorvoshoz!

Én a fiamat 2 éves kora óta rendszeresen hordom ellenőrzésre.Nem fél.

Beszéld meg vele,hogy mi a helyzet és vidd el!!Inkább sírjon egy picit mint Később legyenek nagyobb problémái a fogával.

2009. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is vidd el gyermekfogászatra
2009. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el fogorvoshoz, még ha úgy kell lekötözni is, mert addig nem tömheted gyógyszerrek amíg nagyobb nem lesz, így viszont mindig fog fájni a foga.
2009. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is 2 évesen jártunk elöször fogorvosnál, s azóta rendszeresen. Itt Németországban vannak speciális fogorvosok is (még felnöttek számára is), akik altatással tömnek. Persze csak akkor, ha a normális út nem járható.

De minél hamarabb menjetek orvoshoz, hosszú távon nem jó a sok fájdalomcsillapító!

2009. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...hétfőn megyünk...de addig ha megint fájna,mivel lehetne csillapítani?
2009. jún. 5. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
panadol baby, nurofen szuszpenzió
2009. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cataflam csepp! Elvileg receptköteles, de sok helyen odaadják, ha később viszel receptet.
2009. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd el szerintem ha nem paráztatod előtte szeretni fogja a dokit!Lehet elősszőr csak ismerkednek!!
2009. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!