Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 2010. novemberében születet...

Ha 2010. novemberében született a gyerekem, akkor mikor kell kezdenie az ovit?

Figyelt kérdés
Én úgy értelmezem, hogy 2014. szeptemberétől lesz kötelező 3 éves kortól... amúgy 2014 őszén szeretném, ha elkezdené.
2012. febr. 17. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2.5 évesen már kezdheti, azaz 2013. áprilisában (ha nálatok van ilyen, mert nálunk van) egyébként 2014. szeptemberében.
2012. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm kislánya akkor mehetett oviba, mikor betöltötte a 3. életévét. Még abban az évben. Ő is őszi, csak ő októberi.

Szóval szerintem 2013 novemberében. (ha van hely)

2012. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam idén lesz május végén 2, mondta az óvodavezető,hogy idén irassam be és ha szobatiszta lesz,akkor januárban kezdhet.Akkor lesz vmivel több mint 2,5 éves. Ha van hely és szobatiszta akkor kezdhet.E.
2012. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk még felveszik oviba azt aki novemberben tölti a 3 évet. Tehát itt felvennék a fiadat 2013 novemberétől.
2012. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!