Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » ! Segítség,15 hós kicsi...

! Segítség,15 hós kicsi belenyúlt a felmosóvödörbe és lenyalta a kezét, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

Flóraszept meg mosószer volt a vízben. Azonnal kimostam a száját, amennyire tudtam, lehet vmi baja ?

Most nem tudom azért nyávog mert leültettem az etetőszékbe vagy fáj neki.


2012. febr. 15. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyávog???

Én a biztonság kedvéért elvinném az ügyeletre.A száját hiába mosod ki,ha nyelt is le belőle.

2012. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja, főleg, hogy csak megnyalta a kezét, nem ivott belőle, ráadásul nem tömény volt a vegyszer hanem vízben higítva. Itasd őt teával vagy vizzel. De ha nagyon aggódsz, elviheted orvoshoz.
2012. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, azt akartam írni, nyafogott, csak közbe a macska is a lábam alatt rohangál... :S Megnyugodott azóta, meg én is egy kicsit. Túl sok nem lehetett, mert épp hogy beleért a kis keze, már odaugrottam. Azt a századmásodpercet használta ki, míg kinyitottam a wc ajtót :(
2012. febr. 15. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, nem lesz semmi baja! Itass meg vele kb 2 dl tejet (ne vizet)! - az semlegesíti.

2012. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!