Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen volt (lesz), hogy...

Milyen volt (lesz), hogy zajlott babátok első szülinapja?

Figyelt kérdés

Milyen torta,ajándék?Volt-e(lesz-e)zsúr?Stb.

A Picur,hogy reagált ezekre?


2009. jún. 3. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csináltam szép "BOLDOG SZÜLINAPOT" feliratot,amit felraktam a falra. Sok lufi volt, és magam sütöttem a tortát is:) Nagyszülők voltak itt és a testvéremék. Sok embert nem hívtam,féltem megijed a kislányom. Külön, erre az alkalomra kapot szép ruhát. Papírba csomagoltuk az ajándékokat,amit élvezettel tépett szét. Gyerekzene szólt,fényképek készültek. Babám pár óra alatt nagyon elfáradt, és izgatott volt végig. Annyira nem volt egetrengető buli, de úgy vagyok vele, hogy majd amikor igazán nagy élmény lesz számára, akkor lesz ám dáridó:)

2009. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Lányom most volt 2. ez volt az eddigi legjobb!Az elsőre magam sütöttem fatörzs tortát, volt rajta valami marcipán macska, meg gyertya, de Dórám nem igen izgatta.Képek sem nagyon készültek, mert a vendégek pont akkor jöttek mikor szopi és alvás volt, de a vacsoránál...:) először evett egyedül tejfölt! :) mind két kezével a tejfölöspohárban volt:). Ajándék :kapott egy vizilovat amibe formákat lehet illeszteni és a széján kiköpi egy gombnyomásra. Most 2 éves és már tönkre ment. Szerintem valami csörgő-zörgőt kellene adni egy évesnek, vagy valami mozgatható tolhatót.Dömpert is kapott akkoriban és nagyon élvezte hogy húzom ide oda
2009. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Úgy tervezem (e hónap végére), hogy az igazi ünneplést hármasban ejtük meg - baba-apa-anya. Egyébként sem szereti az idegeneket, meg a sok embert, úgyhogy szerintem így lesz a legjobb. Lábbal hajtós kisautót és játszósátrat fog kapni. A torta gyümölcstorta lesz, amit én sütök (nem akarom gyomorrontással zárni a nagy napot egy krémes cukrásztorta miatt:). Egész nap vele fogunk foglalkozni, ha jó idő lesz megyünk vadasparkba, mert azt nagyon szereti. Előre főzök majd, hogy ez tényleg az ő napja legyen.

A rokonok csak kis csoportban jöhetnek majd, más napon. Ez persze az ő igyéne igazából, mert mondom, nem szereti a tömeget egyelőre:)

2009. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!