Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet lázas? Hány napig...

Mitől lehet lázas? Hány napig várhat az ember ha lázas a gyerek?

Figyelt kérdés

A lányom most ovis 3,5 éves szinte idén csak beteg volt

megfázással kezdődött nem kapott rá antibiotikumot,mivel decemberben is szintén beteg volt amikor kapott antibiotikumot a doki akkor azt mondta,hogy nem ad neki.Hát 1 hét múlva lázas lett és begyulladt a füle

akkor már antibiotikumot kapott megint.Most kigyógyult a fülfájásból és 1 hete ment oviba de most megint lázas lett 38,5 volt.Tanácstalan vagyok mitől lehet és mi a bánatot csináljak vele.Vigyem orvoshoz,de akkor megint antibiotikum ,már szegénykém annyit kapott 2 hetente azt eszi.Tönkreteszi a szervezetét már mégúgyse tud védekezni a szervezete,ha mindig antibiotikummal bombázzák.


2012. febr. 11. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki Normafloret, és itass vele egy-egy felet naponta két gyógyszer bevétele közti félidőben. Az megvédi a beleit.

Ha lázas, akkor orvoshoz érdemes vinni. Nem biztos, hogy antibiotikum a megoldás, de ezt leginkább a dokira kell bízni.

2012. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normafloreból csinálhatsz kúrát, olyankor is adhatod, ha nem kap antibiot. Napi 1 ampulla. Ha kapja a gyógyszert, akkor meg eleve add neki a gyógyszer ideje alatt, plusz még utána 1 hétig.Az ára is jobb és többféle baci van benne.


Ha holnap is lázas, mutasd meg az ügyeletesnek. Nem feltétlenül írnak fel antibiotikumot, csak ha valami szövődmény van kialakulóban. Legalábbis nálunk így van.


Cebion csepp, 2*20 csepp betegség esetén, bő folyadék. És jobbulást!

2012. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább laktívot adj neki.drágább,de sokkal több benne a flóra,mint a normafloreban.

én elvinném dokihoz,biztos valahol megint gyulladás van a szervezetében

2012. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Normafloort adok neki ,Cebion C vitamint is + kap, mégis mindíg beteg.Ja és kapja az Immuno tabs-ot is ami támogatná az immunrendszerét.A doki ha beviszem hozzá rögtön antibiotikumot ír,beszedi 1 hétig jó és kezdődik minden előlről.Ezért nem tudom mitévő legyek.?
2012. febr. 12. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Most nézem, hogy az iromány egy része lemaradt :o


Szóval, azt írtam még, hogy ha jobbat akarsz, akkor Normaflore helyett Bonolact Pro+Kidet adj neki, abban többféle baci van és az ára is jobb..


Vajon hova tűnt az első hszból???

2012. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!