Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiam az egyéves...

3 éves kisfiam az egyéves kistestvérre hivatkzva rendszeresen bepisil a bugyijába. Mivel győzhetném meg?

Figyelt kérdés
Nyárn, fél évvel ezelőtt teljesen szbatiszta volt 2 hónapig, nagyn értelmes kisfiúról van szó, de ősszel úgy gndlta, ebben is utánozza öcsit. Különben gyakran jár négykézláb, ha a vendégek a tesót tüntetik ki figyelemmel, és ő ezt hiányolja. Nagyn unom, hogy 8 hónapja cserélem a pisis alsókat, de pelust nem akarok visszadni rá. Előre is köszönöm a segítséget!
2012. febr. 10. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
én ugyanezt csináltam mikor az öcsém megszületett. anyukám úgy oldotta meg, hogy én nagy vagyok segítenem kell a picit fürdetni stb ugyhogy én mostam a talpiját meg kiszedette velem az akkor még pisis textil pelust. 2 honap alatt abbahagytam. többet kell vele foglalkozni azért csinálja. féltékeny.
2012. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!