Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem eszik a bölcsiben?

Miért nem eszik a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Kisfiam október óta jár bölcsibe. És vannak olyan időszakok amikor képes egész nap szinte semmit enni csak gyümölcsöt. Én már arra gondoltam dacból csinálja. Ezzel büntet minket. Most meg fogadtam nem fogom tőle kérdezni és nem is mondom neki, mert attól félek most meg majd be stresszel és azért nem fog enni. Otthon meg olyan szépen eszik mindig.
2012. febr. 8. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Te otthon szoktad még etetni? Mert nekem a kislányom mikor bölcsis volt azért nem evett, mert le sem tojták miközben még én itthon etetgettem.
2012. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már nem etetem. Önállóan eszik. Nem engedi már magát etetni. Kisfiam viszonylag hamar egyedül evett. Szóval nem ez a gond.
2012. febr. 8. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!