Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok a piszi alá a gyerkőcre...

Adtok a piszi alá a gyerkőcre gatyót/bugyit? Hány fok van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 fok van, nincs a pizsi alatt alsógatya. Én sem szeretem éjjelre, a gyerekre sem adok.
2012. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pizsi alá csak trikót adok, bugyit nem. Plusz zokni.

Trikót azért adok, mert kb egész éjjel takaró nélkül van, mindig lerúgja.

3 éves

2012. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 hónaposa fiam, rövid ujju body, pizsi, zokni, vastag hálozsák, kályhával fütünk este 25 fok, reggelre kihül 22 fokra. én is vastag takaro alatt alszom.
2012. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én adok bugyit a kisfiamra, plusz bokazokni, mert kitakarózik, és hideg a lába, ha nincs rajta. Én is bugyiban alszom, nem is tudnék nélküle. 20-22 fok van a szobában nálunk. Nem vagyunk egyformák, mindenki másképp csinálja.
2012. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én általában nem adok rá, rajtam sincs bugyi. De most, hogy kint ennyire hideg van, a fűtés sem olyan (távhő). 22-23 fok van. Ha nincs ennyire hideg akkor 24 van. Így most adok rá, még zoknit is, mert hajlamos kitakarózni.
2012. febr. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!