Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyiért lehet gyerekeket...

Mennyiért lehet gyerekeket vállalni?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék egy pár gyereket vállalni, mert 1 hónapra bezár nálunk az óvoda és szerintem sokan nem tudják a nyáron hova helyezni gyermeküket.

Ebbe benne kéne lennie az enninek, inninek, esetleg annak, ha kreatívkodunk...

Gondolom, kb. 400-500 Ft/fő lehet itt a kaja.


2009. jún. 1. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg hol laktok nagy varosban esetleg falu helyen?

Szerintem kulon kreativkodni ne szedjel penzt. Inkabb szerezzel be par labdat, kisbicikliket, hullahopp karikakat, konyveket a konyvtarbol hiszen azok ingyenesek.

Csak az etelre 500 Ft-ot gondoltal? Ez egy kicsit sok egy napra, nem?

Nyari szunetben hordtam a kisfiamat a Balatonon egy magan bolcsi-oviba. Voltak egesz picik is ovodasok is.

Az "ovono" a szomszed utcabeli uzemi konyharol hordta az ebedet a gyerekeknek, igy nem kellett foznie, semmi etelt nem kellett vinnunk, es minden perceben a gyerekekkel tudott lenni. Ez csak tanacs.

Aztan van eleg nagy, biztonsagos lakasod, eleg nagy szep tiszta udvarod ahol a gyerekek ellehetnek? Mennyi gyerekre gondoltal? Lenne segitseged is? Allatokat tartasz?

Mennyi idos vagy?

2009. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Először is köszönöm, hogy válaszoltál! :)

Falun lakom, van nagy kertünk, szóval kint lehetne velük lenni sokat, meg van egy kisebb medencénk is, sok könyvünk van itthon és van köztük sok készségfejlesztő könyv is.


Az ebédet én is úgy gondoltam, hogy hozni kéne valahonnan, találtam olyan helyet, ahol a gyerekadag 300 Ft.


Én 18 éves vagyok, anyukám lenne az, aki még segítene ebben. Nem gondoltam, olyan sok gyerekre, max. 6-8-ra.


Van két kutyusunk, de el vannak kerítve, szóval velük sincs gond; különben meg a gyerekeket szeretik.

2009. jún. 2. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!