Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól ehetnek a kisgyerekek...

Mikortól ehetnek a kisgyerekek a különböző nemzetközi konyháknál használatos zöldségeket, gyümölcsöket, fűszereket amik nálunk nem megszokottak (pl. bambuszrügy, mungóbabcsíra, licsi, kurkuma stb. )?

Figyelt kérdés
És ezeket is úgy kell bevezetni, mint más új dolgot? Itt elsősorban a fűszerekre gondolok.

2012. febr. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 3,5 éves evett már bambuszrügyet, licsit, fűszerekből is több félét, olyant ami nem csíp. Mi imádjuk az indiai konyhát, ő meg érdeklődéssel fogadta! :)) Semmi baja nem volt semmitől, ami nem ízlett nem erőltettem, de pl a licsi annyira ízlett neki, hogy elvenni sem tudtam tőle!

Amúgy sem allergiás semmire.

2012. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én lányom még csak 20 hónapos és nem tudom, hogy lehet-e próbálkozni ilyen dolgokkal.
2012. febr. 1. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz után mi lehet allergén, mi az ami nehezen emészthető. Én 2 éves kora előtt nem adtam neki hasonlót, de után igen, pl imádja az olívabogyót is, anélkül meg sem eszi a pizzát, amit itthon sütök!


Első voltam

2012. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!