Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keresek egy kisegér játékot....

Keresek egy kisegér játékot. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Még az én játékom volt,jó régi, a 80-as évekből. A fiam kedvence lett, de elveszett. Szeretném megszerezni neki, ha valahol lenne. Egy kisegér, kb 30 cm, hosszú vékony lábakkal, kék-fehér apró kockás textilből. Valamilyen ruhája is volt, arra már nem emlékszem, rég elveszett. A térdét átkulcsolta a kezeivel, úgy ült.

Egy ismerős mesélte, hogy látta valahol nemrég, de nem tudja, milyen boltban.


2012. jan. 31. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül: [link]


Lehet, hogy nincs nekik, de akkor érdemes szerintem egy e-mailt írni nekik, hátha be tudják szerezni. Sok sikert!

2012. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom melyik az nekem is volt, meg is van.Én is lehoztam a gyerkőcömnek a padlásról.Most az ágyában tartja!Meg olyan jó látni hogy az én anno kis játékaimmal játszik.

Amit bellinkeltek oldalt olyan szép!

2012. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben ezt találtam:

[link]

Itt azt írják, anno guggoló egér-nek hívták.

Az egéren kívül is, nagyon szép dolgai vannak...

2012. febr. 1. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnap is olvastam a kérdést, de nem igazán értettem:)

Most, hogy linkeltetek, rájöttem, hogy nekem is volt ilyen. Talán megvan még anyuék padlásán...

Én is imádtam, ciniegérnek hívtam. Volt hasonlóm bárányban és kacsában is.

2012. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Találtam valamit, hátha tetszik ez is.


[link]

2012. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!