Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok segíteni? Valami...

Tudnátok segíteni? Valami keserű anyagot keresek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a kislányom (2,5 éves) a legutóbbi megfázásnál felvette azt a rossz szokást, hogy körbenyalja a száját, mostanra tiszta seb neki.

De ez "csak" az egyik probléma, a másik, hogy félek, hogy rossz beidegződéssé válik nála, az borzasztó lenne!


Az orvos adott krémet a bőrére, amit éjjel kenhetek rá, mert nem lenne jó, ha a hatóanyagot is lenyalná, és arra gondoltam, hogy ha legyógyulna, akkor valami rossz ízű dologgal bekenném neki. Ha nem viszem két napig levegőre, hogy ne fújja ki jobban a szél, és bekenem ezzel a "mivel?", akkor talán van esélyem, hogy még az elején elhagyja ezt a rossz szokást.


Szóval mit tehetnék rá szerintetek? Vettem ilyen körömlakkot, amit a körömrágós, ujjszopós gyerekeknek kell felkenni, de.. ha lenne természetesebb anyag, fűszer, vagy valami, akkor azt választanám.


2012. jan. 31. 21:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Éjjelente kenegetem az orvos által írt krémmel.

Nem gyorsan, de gyógyulgat, és bízom benne, hogy ha már nincs, ami kiváltja az ingert, akkor a "körbenyalás" szokása is elmúlik.

2012. febr. 2. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!