Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakára védőlepedő "kezdő...

Éjszakára védőlepedő "kezdő szobatisztának"? Mit rakjak oda, hogy ne ázzon át a szivacsa?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
gumilepedő. Bababoltokban lehet kapni.
2012. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én vettem a tescoban gumilepedőt. A babarészlegen van 900Ft körül volt. Olyan mint egy 70X140-es vagy 60X120-as műanyag lepedő. Nem kellett sokszor, de azért jó volt, hogy volt :)
2012. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyógyászati boltban lehet kapni matracvédőt. Nejlonos anyag, de nem zörgős, kifejezetten erre van "kifejlesztve". Potom 520 Ft-ért vettem, 100*120-as méretben van, meg nagyágyra valót is láttam, de nekünk még kicsiben alszik a gyerkőc (ott szeret).


Napközbenre én hogy ne penészedjen be, a matracot (mert ugye mégis vízhatlan levegőtlen az egész) feltámasztom a kiságy oldalára.


Eddig balesetünk nem volt, egyik napról állt át a másikra éjjelre és nappalra egyaránt. :)

2012. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyógyászati boltban, gyógyszertárban, neten, sok felé lehet kapni matracvédő lepedőt. Azt tedd a a lepedő alá és kész.

Nekünk olyan van aminek a feslő része frottír, az alja gumi, így nem hideg érzetű.

Pl:

[link]

2012. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sosem támasztottam a matracot a kiságy oldalára, eszembe se jutott, de soha nem penészedett be.
2012. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne nézzetek hülyének, de nálam az összes ilyen lepedő átengedte a pisit, mikor szobatiszta kezdett lenni a fiam. Akárhogy tettem le, közvetlenül a matracra és rá a rendes lepedő, vagy a rendes lepedőre, mindig áteresztett.

Nem keresgettem tovább, megfogtam egy nagy szemeteszsákot, szétvágtam és most az van alatta. Közvetlenül a matracon van, rajta egy takaró, azon alepedő. Csörög-zörög igaz, bár a fiamnak tetszik. De még egyszer sem engedte a matracra a pisit, pedig volt 1-2 baleset.

2012. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem soha nem ázott át.
2012. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem sem ázik át. első vagyok. Én bababoltba vettem 350 ft volt. Ez 120X120-as, de pont elég. Ahol védenie kell ott véd.
2012. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van, hogy az alsó része vízhatlan, a felső része meg flotír szerű anyag. A 4 sarkán van 1-1 gumi, azzal oda tudom fogatni a matracra. Plusz lepedő nem kell. Nem tudom hol lehet kapni, mert ajándékba kaptuk a kiságyhoz.


Ilyesmi:

[link]

2012. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A miénk is ilyen, de nekem frankón átereszti a pisit. :(

6. voltam

2012. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!