Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodában kezdő kisfiamnak...

Óvodában kezdő kisfiamnak lesz beszoktatási időszak, ha bölcsődéből kerül át?

Figyelt kérdés
Hogyan működik? Vegyes csoportba fog kerülni.
2012. jan. 11. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
off:mi az a vegyes csoport?
2012. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bölcsibe járt előtte bölcsibe könnyebb lesz a a beszokás. Valószinűleg párnap alatt beleszokik.

A vegyes csoport megtalán jobb is mert ha pl. kicsit érettebb vagy jobban szeret nagyobbakkal barátkozni akkor nem lesz magányos. /már ha így érted a vegyes csoportot/

2012. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt de igazából annak sincs aki nem volt bölcsis. előtte egyszer voltunk ismerkedni a csoportban, akkor én is ott voltam de ez kb 2 óra volt amíg játszottunk. Ha kéred lehet de nekünk az óvónők nem ajánlották, mindig mondják, hogy max pár perc sírás van utána a legtöbb gyerek gond nélkül elvan az oviban annyi érdekes dolgot csinálnak. Persze lehet nem mindenhol így csinálják. Nekünk van olyan hogy a szülő bemehet megnézni egy napot a csoportban, de erre is azt mondják hogy kiscsoportosok szülei még ne menjenek, mert azok a gyerekek még nem úgy viselkednek a szülő előtt mint mikor nincs ott. Ez is vegyes csoport.
2012. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyes csoport: különféle életkorú gyerekek egy csoportban. (Én csakis előnyét tapasztalatlam mint szülő és pedagógus végzettséggel amúgy is emellett vagyok).


Nálunk nincs beszoktatás annak, aki volt bölcsis, de ha szeretnéd, beszoktathatod.

2012. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A vegyes csoport az az, amikor a kisebbek a nagyobbakkal együtt vannak. Tehát nem olyan, mint a "régi" korszakban, hogy volt kis-középső- és nagy-csoport.
2012. jan. 11. 13:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz rossz a kicsimnek, hogy egyszer csak vadidegen gyerekek közé kerül és nem lesznek már ott a megszokott arcok?
2012. jan. 11. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szokott lenni. Elvégre új környezet, új közösség, új pedagógusok; lesz mit megszoknia.
2012. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!