Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketek mennyi idős koráig...

Gyereketek mennyi idős koráig adtatok üveges bébiételt? Kecskeméti 8 hósra gondoltam.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

13 hós a lányom,4 hósan kezdtem hozzátáplálni.Nekem olcsóbban, praktikusabban és időtakarékosabban jött ki az üveges kaja aztán mikor egy éves lett eldöntöttem:elég.

Csak hát az én szentem nem áll át egyik napról a másikra a mi kajánkra (hiába adtam neki falatkákat, apróra vágott spagettit és mindent amit mi eszünk bababarát verzióban).Ott kötöttünk ki, hogy alig evett valamit, de láthatóan jól érezte magát, de én keveselltem a kaját.

Hébe-hóba még veszek neki üvegeset (most épp alig van, nemtudom, hogy holnap mit eszik majd)és joghurt sincsen, pedig napi 2-3 dobozzal megevett mindig.

Ha éppen 4 hós kortól való van akcióban akkor azt, ha 12 hóstól való akkor olyat veszek.A lányomnak tök mindegy, mit kap, csak arra figyelek, hogy ebédre mindig meleg kaja legyen (főzelék, husi, krumpli, rizs, leves)és annyi.

Ha a te babádat kielégíti a 8 hós kortól való kaja akkor nyugodtan adhatod neki.Ha nem elég neki azt úgyis észre fogod venni.

2012. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 hónapos, még eszi. Nem sokszor, mert inkább már a 250 grammosakat eszi, amik elvileg 1 éves kortól vannak. De szereti a Kecskemétinek 2-3 főzelékét, azok 8 hónapos kortól vannak. Nem nagyon akar átállni a házi kosztra sajnos. :(
2012. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 éves korában is evett néha, de csak a gyümölcsöset.
2012. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!